Netia jednak bez rewolucji?

Tydzień temuinformowaliśmy Was o tym, że Netia zamierza wprowadzić nową ofertę telewizji cyfrowej. Wzmianka na blogu sugerowała rewolucje, a wyszło… jak zwykle. W ramach oferty Telewizja Osobista, mamy możliwość obejrzenia HBO GO na telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie. Wszystko za sprawą urządzenia Netia Player, który został nazwany przez operatora multimedialnym sercem domu.
Jest to oczywiście dekoder (set-top-box) Full HD 1080i, który umożliwia odbiór zarówno płatnej telewizji cyfrowej IPTV, jak i darmowej, naziemnej (DDT). Dodatkowo urządzenia zapewnia wygodne korzystanie na ekranie odbiornika z popularnych serwisów internetowych (Facebook, Gazeta.pl, Youtube i kilka innych). Na tym nie koniec, Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych multimediów bezpośrednio z pendrive’a lub dowolnego urządzenia wspierającego technologię DLNA (np. smartfony).
Miesięczny abonament za HBO GO TV (w tym za wypożyczenie Netia Playera) wynosi 29,90 zł, przez pierwsze dwa miesiące 1 zł. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z odroczoną i malejącą w czasie opłatą aktywacyjną. Jeśli ktoś nie jest zainteresowany urządzeniem operatora, to może zamówić sam kanał w cenie 24,90 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest wyłącznie wraz z internetem Netii.

Źródło: Netia, wł