Najlepiej sprzedająca się aplikacja na TouchPad’a

Domyślacie się o jaką aplikację może chodzić? Jeżeli nie, to podpowiem Wam, że jest nią Splashtop Remote Desktop HD. Producent ogłosił właśnie, że do tej pory program pobrało ponad 20 000 użytkowników. W czym tkwi sekret popularności aplikacji?
Splashtop Remote Desktop HD umożliwia zdalne sterowanie komputerem osobistym za pomocą TouchPad’a. Jest to o tyle wygodne, że mamy dostęp do naszego peceta czy Mac’a z każdego miejsca na Ziemi, które posiada połączenie z internetem.
Program pozwala na zdalne korzystanie z aplikacji (nawet tych, które nie są dostępne dla systemu operacyjnego webOS) takich, jak Power Point, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Microsoft Excel, Quicken, iPhoto czy Photoshop. Jeżeli zechcecie obejrzeć film albo posłuchać muzyki, której akurat nie macie na Waszym tablecie, program jak najbardziej Wam to umożliwi. Kolejną zaletą aplikacji jest to, że zapewnia pełny dostęp do przeglądarek internetowych (IE, Firefox, Chrome, Safari) wraz z wszystkimi rozszerzeniami i plug-in’ami, dzięki czemu poczujecie się jak w domu.
Co zrobić, aby móc korzystać z aplikacji Splashtop Remote Desktop HD? Wystarczy pobrać i zainstalować program na Waszym TouchPadzie. Następnie należy zrobić to samo z aplikacją Splashtop Streamer, tyle że na wybranym przez Was komputerze. Po wpisaniu otrzymanego kodu bezpieczeństwa uzyskacie dostęp do Waszego komputera osobistego.
Aplikację możecie zainstalować na tablecie działającym pod kontrolą systemu operacyjnego webOS 3.0.2+. Spieszcie się, ponieważ jeszcze przez jakiś czas program będzie dostępny w cenie 4,99 USD (15 zł), później przyjdzie Wam za niego zapłacić aż 20 USD (60 zł). Zainteresowanych zapraszam dokatalogu aplikacji HP.

Źródła: ubergizmo, splashtop