MTV Mobile startuje 29 marca!

Zgodnie z tymco pisałem cztery dni temu – dziś odbyła się wspólna konferencja MTV i T-Mobile. Już 29 marca wystartuje kolejny wirtualny operator (MVNO) – MTV Mobile powered by T-Mobile, działający w sieci PTC. Zgodnie z modelem biznesowym firmy oferta będzie nastawiona na rozrywkę. Nic w tym dziwnego, MTV kieruje swoje produkty głównie do ludzi młodych.
Nie przewidziano oferty abonamentowej, jedynie prepaid oraz mix. Minuta połączenia do wszystkich sieci będzie kosztować 39 groszy, a SMS – 9 groszy. Do każdego doładowania dostaniemy bonus w postaci nielimitowanej ilości SMS-ów do wszystkich sieci oraz usługi MTV Non Stop (wideostreaming). Termin ważności dostępu jest warunkowany kwotą zasilenia: 5-9 zł przedłuża go o 5 dni, 10-24 zł – 10 dni, 25 zł i więcej – 30 dni. Warto tutaj wspomnieć, że usługa MTV Non Stop daje użytkowniki dostęp do dwóch kanałów telewizji – MTV Music oraz MTV Shorts.
Klienci operatora będą mogli również dokupić dodatkowy pakiet na transmisje danych. Oferta przewiduje następujące paczki: 350 MB za 12 zł, 600 MB za 16 zł oraz 1,2 GB za 29 zł, każda z nich ważna przez 30 dni. Dodatkowo użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów, do których będzie miał darmowe połączenia (T-Mobile i MTV Mobile) lub po obniżonej cenie (15 groszy do wszystkich sieci z wyłączeniem Play – 30 gr).
W przypadku oferty mix możliwe są następujące zobowiązania: 19, 29 lub 39 doładowań dla kwoty 25 lub 50 zł. Dla najwyższego zobowiązania – 100 zł, ilość zasileń wynosi od 19 do 29. Zapowiedziano, że operator udostępni szerokie portfolio telefonów. Za przeniesienie numeru do MTV Mobile użytkownik prepaid może otrzymać do 120 zł bonusu (w sumie, za 6 pierwszych doładowań), w przypadku mixa – do 200 zł na start. Nowa oferta jest w pewnym sensie rewolucyjna, nastawiona na rozrywkę (dostęp do kanałów telewizyjnych), a nie na tanie połączenia głosowe (jest wiele tańszych taryf u konkurentów). Jak myślicie, czy MTV Mobile odniesie sukces na naszym rynku?

Źródło: MTV, T-Mobile, Telepolis