MotoGP 14 – premiera konsolowa za nami, PC – 11 lipca

Rok 2014 wnosi wiele zmian w serii MotoGP dzięki 3 nowym trybom gry offline, 1 nowemu trybowi gry online, ulepszonemu trybowi Kariery oraz ogromnej ilości nowych treści, jak choćby tor w Argentynie.

TRYBY GRY OFFLINE:
Ponowne przeżycie najbardziej ekscytujących wydarzeń zeszłego sezonu będzie możliwe sprawą trybu gry offline „Prawdziwe Wyścigi 2013”, dzięki któremu gracz może się wcielić w role kierowców z zeszłego sezonu. W trybie gry „Rzuć wyzwanie czempionom” gracze wezmą udział w 17 wyścigach inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami, które przeszły do historii MotoGP. Zaimplementowano również postulowany przez społeczność graczy samochód bezpieczeństwa. W trybie natychmiastowego wyścigu będzie można jeździć nim na wszystkich oficjalnych torach MotoGP14.

TRYBY GRY ONLINE:
W rozgrywce wieloosobowej MotoGP 14 pojawi się nie tylko „Szybki sezon”, znany z zeszłorocznej edycji serii, lecz także zupełnie nowy tryb „Jazda przez sektory”. Nowy, niezwykle konkurencyjny, tryb pozwala graczom na ściganie się przeciwko sobie, by osiągnąć najlepszy czas na danym odcinku.KARIERA:
W tegorocznej edycji ulepszona została pomoc w rozwijaniu kariery gracza poprzez umieszczenie go w centrum wydarzeń i danie jeszcze większej niż dotychczas swobody. Widok z kasku, możliwość dostosowywania ustawień motocykla lub ulepszania go za pomocą gotowych już zestawów, samouczki oraz bardziej rzeczywiste i dynamiczne wirtualne otoczenie, pozwolą graczom na poznanie prawdziwego życia kierowcy MotoGP.
W MotoGP 14 znajdziecie tory oraz kierowców z oficjalnego sezonu MotoGP 2014, kierowców z MotoGP 2013 oraz czempionów z przeszłości, a także ponad 100 innych kierowców, wszystkich oficjalnych producentów i 18 torów.

Źródło: inf. prasowa