Masz kłopot z poceniem? Zakup klimatyzator do pach! Prosto z Japonii

Kraje azjatyckie często zaskakują dość nietypowym podejściem do wielu spraw. Już nie jeden raz z pewnością łapaliście się za głowę oglądając pomysły mieszkańców z dalekiego wschodu, szczególnie te, w które zaangażowana jest nowoczesna technologia. Wygląda na to, że nadeszła kolejna taka chwila.
Jeśli w lato macie problem z nadmiernym poceniem się, nawet pomimo używania antyperspirantu, japońscy konstruktorzy wychodzą Wam z pomocą. Jeśli nie chcecie wyglądać tak jak Pan przedstawiony na poniższym obrazku…… to z pewnością zaciekawi Was przenośny klimatyzator do pach. Urządzenie zamknięte w niewielkiej obudowie z łatwością ochłodzi miejsca najbardziej narażone na zalanie potem dzięki wykorzystywaniu wydajnego systemu dostosowywania jakości powietrza. Klimatyzator można bardzo łatwo umieścić na swojej koszuli (niestety wszystko wskazuje na to, że odpowiednia będzie tylko koszula z krótkim rękawem) i cieszyć się powiewem świeżości. Urządzenie może być zasilane dwoma bateriami AAA lub też prądem płynącym z komputera podłączonego poprzez przewód USB. Jak twierdzi producent, baterie będą w stanie zasilać klimatyzator od pięciu do dziewięciu godzin, w zależności od tego, który z trzech trybów pracy wybierzemy.
Jeśli jesteście zainteresowani takim urządzeniem, możecie udać się na japońską stronęThanko (tłumaczenie) i zakupić pomysłowy klimatyzator. Za zestaw składający się z dwóch klimatyzatorów zapłacimy 3800 jenów (około 150 złotych – bez przesyłki).

Źródło:Thanko,Gizmodo