Mass Effect: Andromeda już we wczesnym dostępie na PC i XONE!

Nie ma co ukrywać – Mass Effect: Andromeda to jedna z tych produkcji, na które czeka się latami. Nowa odsłona tej wspaniałej serii gier RPG autorstwa BioWare zadebiutuje oficjalnie 23 marca, ale niektórzy gracze mogą zagrać w nią już teraz, tydzień wcześniej. Wystarczy jedynie posiadać konto w usługach Origin Access na PC lub EA Access na konsoli Xbox One.

W ramach tych usług gracze mogą skorzystać z rozgrywki zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i spróbować rozgrywki z innymi graczami w trybie sieciowym. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż przez ten tydzień możemy pograć w ten tytuł przedpremierowo maksymalnie przez 10 godzin – co więcej, rozgrywka w kampanii dla pojedynczego gracza jest limitowana, co oznacza, iż historię przedstawioną w Mass Effect: Andromeda możemy prześledzić tylko do wybranego, bardzo wczesnego punktu jej rozwoju. W zamian za to możemy rozpocząć tę przygodę nielimitowaną ilość razy, za każdym razem dochodząc jednak do tego samego punktu. W przypadku multiplayera takich ograniczeń już nie ma – możemy grać do woli w każdy z wybranych trybów.
Jeżeli więc macie ochotę na rozgrywkę w nowego Mass Effecta, to spróbujcie możliwości Origin Access i EA Access. W innym wypadku czekamy do 23 marca – wtedy to Mass Effect: Andromeda trafi na półki sklepowe w wersji na PC, PS4 i Xbox One.

źródło: vg247.com