Mamy zdjęcie tajemniczego HTC Ruby

O nowym smartphonie od HTC głośno jest w sieci od dłuższego czasu. Początkowo podejrzewano, że „Ruby” to jedynie nazwa kodowa telefonu Sprint HTC Arrive. Wkrótce jednak na portalu flickr pojawiło się zdjęcie świadczące o tym, że mamy tu do czynienia z nieznanym jeszcze nikomu modelem smartphona. Obecnie zobaczyć możemy fotografię przedstawiającą HTC Ruby w pełnej okazałości.
Niestety oficjalna specyfikacja techniczna telefonu wciąż pozostaje tajemnicą. Wiemy jedynie, że będzie on pracował z systemem operacyjnym Android i brandowany jest logiem T-Mobile
Ze zdjęcia wynika, że nowy smartphone łączy w sobie cechy zarówno modeli Sensation jak i myTouch. Nie posiada on jednak charakterystycznego dla swoich poprzedników przycisku Genius, dlatego będzie on najprawdopodobniej należał do zupełnie nowej rodziny gadżetów HTC.
Możemy spodziewać się, że HTC Ruby pojawi się w sprzedaży już w tym kwartale. Jak widać, tajwański producent konsekwentnie realizuje swoją politykę stopniowego podboju rynku. Jego dyrektor Peter Chou zapowiadał niedawno, że do końca września pojawi się co najmniej 6 nowych modeli smartphonów HTC.