Mafia III w planie wydawniczym firmy Cenega

Akcja Mafii III umiejscowiona została w otwartym świecie New Bordeaux w 1968 roku – wirtualnym odzwierciedleniu Nowego Orleanu, tętniącego życiem i pełnego inspirowanych epoką samochodów, mody i muzyki. Lata walki w Wietnamie utwierdziły Lincolna Claya w jednym: rodziną nie nazywa się ludzi, wśród których się rodzimy, ale ludzi, za których jesteśmy gotowi zginąć. Po powrocie do domu, New Bordeaux, Lincoln próbuje uciec od swojej kryminalnej przeszłości. Wszystko zmienia się, gdy jego gangsterska rodzina zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską Mafię. Lincoln odbudowuje swoją familię na gruzach starej i wypowiada otwartą wojnę odpowiedzialnym za tę zbrodnię. By przeżyć na brutalnych ulicach New Bordeaux, gracze wezmą udział w widowiskowych strzelaninach, brutalnych pojedynkach w walce wręcz, szaleńczej jeździe po mieście, staną przed wieloma trudnymi decyzjami i wykażą się swoim sprytem. Dzięki właściwiej ekipie uda się nam dotrzeć na sam szczyt gangsterskiego podziemia.

W sprzedaży dostępne będę limitowane wersje gry. Edycja Deluxe Mafii III zawierać będzie grę i dostęp do dodatkowej zawartości cyfrowej dostępnej po premierze gry, w tym przepustkę sezonową. Edycja kolekcjonerskapozwoli wczuć się w klimat New Bordeaux z 1968 roku, dzięki zawartości z edycji Deluxe i dodatkowym fizycznym dodatkom: oryginalnej ścieżce dźwiękowej z gry na winylu, kolekcjonerskim artbooku, grafikom z gry i wielu innym. Każdy, kto zamówi przed premierą dowolną edycję gry otrzyma „Pakiet Rodzinny”, który zawierać będzie trzy samochody i bronie dostępne już na starcie.
Premiera oczekiwanej od lat trzeciej części jednej z najlepszych gier akcji z otwartym światem odbędzie się 7 października 2016 roku.

Źródło: inf. prasowa