MadCatz prezentuje najnowszą mysz gamingową

Przyzwyczailiśmy się, że myszy gamingowe niekoniecznie muszą przypominać klasycznego gryzonia, a jedno spojrzenie na najnowszego Cyborga M.M.O. 7 produkcji MadCatz zdaje się potwierdzać tę tezę. Jak twierdzi producent, mysz będzie skierowana głównie dla fanów RPG, choć ilość dostępnych opcji na pewno zadowoli także niejednego gracza FPS. M.M.O. 7 powstał na bazie R.A.T. 7 i ma powtórzyć jego sukces.
Podobnie jak R.A.T., M.M.O. 7 jest wykończona czarnym, matowym plastikiem – zmienił się za to kolor metalowych elementów; tym razem MadCatz postanowił postawić na pomarańczowy. Najistotniejsze są jednak możliwości dostosowania myszy – znajdziemy tu między innymi regulowaną podstawkę pod wewnętrzną część dłoni oraz kciuk.
Aż 13 programowalnych przycisków może zapamiętać 78 kombinacji, ale to nie wszystko: do dyspozycji gracza oddano także dwa przełączniki – jeden dwu-, a drugi trójpozycyjny. Dodatkowo fani World of Warcraft mogą rzucić czar dzięki technologii „przeciągnij i upuść”.
M.M.O. 7 łączy się z komputerem za pomocą kabla USB. Nie wiemy jeszcze, jaką rozdzielczość będzie miał laser myszy, lecz można przyjąć – jako, że jest kuzynem R.A.T. -,że będzie to 5600 dpi. Cena urządzenia  nie jest jeszcze znana.

Źródło: engadget