LG LZ9700: 72-calowy telewizor z 3D

Przez najbliższych kilkanaście dni internet będzie zalewany informacjami dotyczącymi urządzeń, których premiera ma mieć miejsce podczas CES 2011. Na targach w Las Vegas ma być zaprezentowany także największy telewizor na świecie z LED-owskim podświetleniem i technologią 3D. Będzie nim LG LZ9700.

Najnowsze dziecko LG zostanie wyposażone w 72-calowy, podświetlany diodami LED ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD) i 3D, dzięki czemu w zaciszu własnego mieszkania będziemy mogli się zrelaksować oglądając filmy w trójwymiarze.

LG LZ9700 będzie się mógł pochwalić odświeżaniem TruMotion na poziomie 400MHz, dzięki czemu telewizor ma zapewniać niezwykle szybkie i płynne odtwarzanie filmów – w tym 3D. Urządzenie oferuje także dostęp do aplikacji, w tym Picasa, YouTube i wielu innych.

Targi CES będą trwały w dniach 6-9 stycznia 2011 roku. W ciągu tych kilku dni zostanie zaprezentowanych wiele urządzeń, wśród nich: telefony komórkowe, tablety internetowe, aparaty, telewizory i wiele innych. Warto więc śledzić Conowego, by dowiedzieć się szczegółów na temat tych właśnie sprzętów.