LG G7 Fit zmierza do Polski. Znamy jego cenę

Poznaliśmy polską cenę smartfona LG G7 Fit. Na szczęście firma LG nie zaszalała i urządzenie zostało wycenione całkiem rozsądnie. Smartfon powinien spodobać się osobom, które szukają sprzętu wydajnego, oferującego wysoką jakość odtwarzanej muzyki i przyzwoitą jakość zdjęć.
Cena LG G7 Fit w przedsprzedaży to 1799 złotych. Smartfon dostępny jest w sprzedaży od 8 listopada w specjalnej ofercie ze słuchawkami, roczną gwarancją na ekran i Rabatem od New Balance. Na polskim rynku debiutują również słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google, które do 25 listopada będą dodawane bezpłatnie przy zakupie smartfona.
Model LG G7 Fit powstał po to, aby wypełnić lukę między smartfonami średniej klasy a urządzeniami flagowymi. W smartfonie LG G7 Fit zastosowano chipset Qualcomm Snapdragon 821 (leciwy, ale wciąż dość wydajny procesor, znany choćby z LG G6), 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB lub 64 GB pamięci masowej, a także 6,1-calowy wyświetlacz FullVision o rozdzielczości QHD+ (3120 x 1440 pikseli) z matrycą Super Bright Display LCD o jasności szczytowej 1000 cd/m2.LG G7 FitLG G7 Fit jest wyposażony w inteligentne funkcje i rozwiązania znane z urządzeń klasy Premium, takie jak AI CAM, 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad, głośnik Boombox, czy technologię dźwięku przestrzennego DTS:X.
W nieco wyższej cenie można obecnie kupić LG V30. Taniej kupicie LG G6. Jeśli chcecie poznać inne proponowane przez nas smartfony z tej półki cenowej, koniecznie przeczytajcie artykuł:

TOP 11: Najlepsze smartfony do 1700 złotych