Lenovo Moto Z Force ma fenomenalny aparat! Wysoko ocenił go serwis DxOMark

Szukacie flagowego smartfona z doskonałym aparatem? Cóż, powinniście zerknąć w stronę Lenovo Moto Z Force. Najnowsza wersja smartfona z nietłukącym się wyświetlaczem została bardzo pozytywnie oceniona przez testerów DxOMark, jeśli chodzi o jej możliwości fotograficzne i rejestrowania wideo. Smartfon został postawiony na równi z Samsungiem Galaxy S6 Edge Plus oraz Sony Xperia Z5, marginalnie zaś przegrywając (o 1 punkt!) z HTC 10 oraz Samsungiem Galaxy S7 Edge.
W Lenovo Moto Z Force znacząco poprawiono automatyczną korektę ekspozycji i balansu bieli, które zostały ocenione bardzo pozytywne, jednak… zdarzają im się jeszcze potknięcia. Zdjęcia bywają prześwietlone w intensywnym świetle słonecznym. Doceniono pracę autofokusu, wierne odwzorowanie kolorów oraz bardzo niski poziom szumów. Zdjęcia były szczegółowe nawet w świetle żarowym. Najsłabiej wypadła lampa błyskowa, wciąż jednak mieszcząc się w granicach oceny dobrej.
W przypadku nagrywania filmów doceniono dokładnie te same cechy. Podkreślano zwłaszcza bardzo dobrą pracę stabilizacji obrazu i szczegółowość nagrań w wysokiej rozdzielczości.
Dokładne tabelki z punktami obejrzyjcie poniżej. Przykładowe zdjęcia z aparatu Lenovo Moto Z Force oraz cały tekst recenzji przeczytacie na stronie dxomark.Lenovo Moto Z ForceLenovo Moto Z Force
 
 

Źródło: inf. własna,dxomark