Laptop z ekranem 13.3″, 6 GB RAM i Windows 10 za 799 złotych

Każdy, kto szukał kiedyś taniego laptopa wie, że zakup tego typu urządzenia wymaga kompromisów. Każdy, kto szukał taniego laptopa z ekranem o przekątnej 13.3-cala wie, że znalezienie takiego sprzętu graniczy z cudem. My takiego laptopa właśnie znaleźliśmy i propozycja jest tym ciekawsza, że Jumper EZBOOK 3 PRO dostępny jest w promocji. Cena? 779 złotych. Wysyłka odbywa się z polskiego magazynu sklepu Gearbest, w związku z czym jest zwolniona z dodatkowych opłat w postaci podatków i cła.
Laptop Jumper EZBOOK 3 PRO zbiera pozytywne recenzje na świecie i jego średnia ocen oscyluje wkoło 80%. Sprzęt korzysta z 13.3-calowego ekranu IPS o rozdzielczości Full HD. Nieźle, jak na tę półkę cenową. Warto zauważyć, że urządzenie waży zaledwie 1.3 kg.Laptop Jumper EZBOOK 3 PROO wydajność urządzenia dba 4-rdzeniowy procesor Intel Celeron N3450 z układem graficznym Intel HD Graphics 500 oraz 6 GB RAMu. Procesor nie imponuje wydajnością, ale jest to jednostka w zupełności wystarczająca do podstawowych multimediów – odtwarzania filmów Full HD, pracy biurowej oraz przeglądania zasobów sieci. Jednym słowem: w tej cenie nie można narzekać.Laptop Jumper EZBOOK 3 PROPewną niedogodność może stanowić zaledwie 64 GB pamięci eMMC. Na szczęście w urządzeniu dostępne jest wolne gniazdo M.2, w którym zainstalować można dysk SSD! Taki o pojemności 128 GB bez problemu kupimy za ok. 200 złotych.
Laptop oferuje dwuzakresową łączność Wi-Fi 802.11ac i baterię o pojemności 36 Wh, która ma rzekomo zapewnić ok. 7-8 godzin pracy. Testy pokazują, że jest to raczej 5-6 godzin, ale wynik jest wciąż niezły, biorąc pod uwagę to, że Jumper EZBOOK 3 PRO kosztuje 779 złotych.Laptop Jumper EZBOOK 3 PROJumper EZBOOK 3 PRO sprzedawany jest z systemem operacyjnym Windows 10 Home w polskiej wersji językowej. Jest to ogromna zaleta zważywszy na fakt, że sam OS kosztuje ok. 450 złotych.
Laptopa Jumper EZBOOK 3 PRO kupić można za 779 złotych w ramach promocji obowiązującej w sprawdzonym przez nas sklepie Gearbest. Wysyłka następuje z magazynu w Polsce (Fast-08), co oznacza, że do ceny nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty! Wysyłka jest darmowa, a zamówiony laptop dotrze do Was za pośrednictwem firmy InPost. Do oferty przejdziecie klikając TUTAJ.
Alternatywa? Laptopy używane, z którymś z dużo wydajniejszych procesorów Core i3.