Konferencja Apple już 9 marca

Jedną z najważniejszych kwestii nieporuszanych jak dotąd przez Apple jest cena Watcha. Wiele źródeł wskazywało na to, że najdroższe wersje zegarka (te, które są pokryte 18-karatowym złotem) mogą kosztować nawet 5000 dolarów, a to ponad 15000 złotych.

Nie znamy także dokładnej specyfikacji urządzenia. Apple nie mówiło także wiele o oprogramowaniu. Podsumowując – nie wiemy więcej, niż wiemy. Mamy więc nadzieję, że Apple podzieli się z nami szczegółami już za parę dni.Jedną z niewielu ciekawych informacji o Apple Watch jest przewidywany termin premiery rynkowej urządzenia. Tim Cook, CEO Apple, w jednym z niedawnych wywiadów stwierdził, że ma wielką nadzieję na to, żeby zegarki trafiały do klientów już w kwietniu. Zobaczymy co pokaże czas.

Informacja o konferencji została rozesłana poprzez zaproszenia dla wielu redakcji i oficjeli. Hasło, którym opatrzone jest zaproszenie brzmi „spring forward”. Impreza odbędzie się w Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco i będzie transmitowana na żywo nahttp://apple.com/live . Nie możemy się doczekać!

Źródło: ubergizmo