Komputer all-in-one MSI Wind Top AE2050

W tydzień po swojej premierze w Stanach Zjednoczonych, na rynek europejski trafia MSI Wind Top AE 2050. Jest to komputer typu all-in-one, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca pod biurkiem.
Jak przystało na komputery tego typu, wszystkie kluczowe podzespoły znajdują się z tyłu panelu 20-calowego monitora, obsługującego technologię multi-dotyku i wyświetlającego obraz o maksymalnej rozdzielczości 1600×900 pikseli. Wewnątrz znajdziemy jeden z najnowszych procesorów AMD Brazos – dwurdzeniowego E-350 o taktowaniu 1,6 GHz i zintegrowany w nim układ graficzny Radeon HD 6310. Dysk o pojemności 500 GB pozwoli na zmagazynowanie dostatecznie dużej ilości danych.
Producent nie zapomniał o dodaniu czytnika kart pamięci 6 w 1, karty sieci bezprzewodowej 802.11 b/g/n, dwóch głośników o łącznej mocy 6 W oraz kamery o skromnej rozdzielczości 0,3 megapiksela.

W zestawie znajduje się także klawiatura i myszka. Komputer po zakupie jest więc od razu gotowy do pracy. Na dysku twardym znajdziemy zainstalowany system Windows 7 Home Premium w wersji 64-bit. Urządzenie w cenie około 2500 złotych będzie dostępne w Polsce na dniach.