Komentarze osób związanych z HTC po wycieku filmów

Pierwsza sprawę skomentowała Leigh Momii, która kiedyś pracowała w firmie HTC na stanowisku menadżera. Potwierdziła ona, że filmy, które wyciekły do Internetu są prawdziwe. Skomentowała także, że nowy One M9 jej niczym nie zaskoczył i prawdopodobnie zdecyduje się na kupno wersji czarnej. Czy możemy być pewni tego, że Momii mówi prawdę? Raczej tak. Nie wiemy jednak czy sama pracowała nad One M9, ale możemy być pewni, że nawet jeśli nie była częścią zespołu pracującego nad nowym flagowcem HTC, to na pewno wie jak od środka wyglądają sprawy związane z wyciekami. Możemy przecież przypuszczać, ze HTC specjalnie wypuściło te filmy przed premierą, żeby podgrzać atmosferę.

Potem głos w całej sprawie zabrał Jeff Gordon – człowiek odpowiedzialny za komunikację online w firmie HTC. Stwierdził on, że tak naprawdę o najważniejszych rzeczach, które pojawią się na prezentacji nie wiem jeszcze nikt spoza osób z grona HTC.

Na Twitterze od razu pojawiły się ironiczne komentarze mówiące o tym, że jeśli Gordon mówi o akcesoriach to nie warto nawet marnować czasu na interesowanie się tym. Niektórzy wyrażają nadzieję, że filmy, które wyciekły są tylko podpuchą i HTC zaprezentuje telefon ze zmienionym designem.

Na koniec prezentujemy wam Vine’a wrzuconego przez producenta procesorów Qualcomm, która sugeruje, że nowy HTC One M9 będzie posiadał CPU Snapdragon 810. Sam Vine jest bardzo pomysłowy. Ukazuje najpierw godzinę 8:10 symbolizującą oznaczenie procesora, a potem znaną ze wszystkich telefonów HTC godzinę 10:08, która zmienia się w 10:09. Nie trudno się domyślić, że oznacza to zmianę z One M8 na M9.

Źródło: ubergizmo