Kawałki ze Spotify jako budzik w Zegarze Google! Jak włączyć?

Spotify łączy siły z Google, by dać swoim użytkownikom korzystającym z systemu Android, możliwość stworzenia spersonalizowanej muzyki wybudzającej ich każdego poranka. Użytkownicy zarówno wersji bezpłatnej, jak i wersji Premium, mogą od teraz dowolnie personalizować dźwięk porannego budzika, wybierając spośród 35 milionów utworów z biblioteki Spotify.Spotify zegar google Oczywiście ustawienie ulubionego kawałka na budzik to najprostsza droga do tego, żeby go znienawidzić, więc  z nowej funkcji korzystajcie rozważnie.

Jak ustawić piosenkę ze Spotify na budzik w Zegarze Google?

Wystarczy otworzyć aplikację Zegar od Google, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify, i już można:
Personalizować brzmienie swojego budzika
Przejdź do zakładki „Alarmy„, gdzie znajdziesz muzyczne rekomendacje od Spotify i wyszukasz i wybierzesz dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlistę, w rytm której obudzisz się następnego ranka. Opcja jest dostępna również dla użytkowników bezpłatnej wersji aplikacji Spotify, w trybie odtwarzania losowego.Spotify zegar google Cieszyć się wybraną muzyką przez cały ranek
Aby upewnić się, że zaczniesz dzień z odpowiednią energią, Spotify wyposażyło zakładkę wewnątrz Google’owej aplikacji Zegar w spersonalizowane rekomendacje muzyczne na podstawie ostatnio odtwarzanej przez użytkownika muzyki, a także idealne na początek dnia playlisty stworzone przez Spotify, w tym …ale najpierw kawaUśmiechnij się!, czy Bardzo dobry dzień.
Gdy wyłączysz alarm, zobaczysz opcję „Continue Playing„, dzięki której możesz kontynuować słuchanie ulubionej muzyki i przygotować się do dnia wraz z ulubionymi kawałkami ze Spotify.
Aplikacja Zegar od Google jest fabrycznie instalowana na niektórych urządzeniach z systemem Android oraz jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich mobilnych użytkowników Androida.
Integracja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Androida w ciągu najbliższych kilku dni.