Jak bardzo popularny jest Samsung Galaxy SIII?

Na temat nowego flagowca Samsunga powiedziano już wiele. Czy jednak ciekawi was jak bardzo popularny jest smartfon, który regularnie zbiera dobre opinie w prasie i wśród użytkowników?
Samsungowi Galaxy SIII ciężko wytknąć jakieś poważne wady (może za wyjątkiem wyświetlacza w technologii PenTile). Mocny, czterordzeniowy procesor, wydajny układ graficzny, duża ilość pamięci RAM i dobry, jak na matrycę PenTile ekran – te cechy stawiają „estrójkę” na podium smartfonowego rynku.
Powyższe stwierdzenie zdają się tylko potwierdzać dane odnośnie sprzedaży urządzenia – Samsung Galaxy SIII rozszedł się już w 10 milionach egzemplarzy. Zainteresowanie budzą także kolejne prognozy na temat słuchawki – jak tak dalej pójdzie, to Koreańczycy do końca tego roku powinni sprzedać nawet 40 milionów sztuk swojego flagowca.

Zahamować sprzedaż Samsunga Galaxy SIII ma szansę chyba tylko nowy produkt Apple, czyli iPhone 5 – premiera urządzenia nastąpi jednak najwcześniej w jesieni. Chociaż i tutaj nic nie wiadomo – ciekawe, która słuchawka okaże się lepsza?

Źródło: gsmarena,