Jabra Elite Active 45e – nowe wytrzymałe sportowe słuchawki douszne

Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite Active 45e zostały zaprojektowane z myślą o muzyce, połączeniach i sporcie. Wodoodporne słuchawki Jabra Elite Active 45e douszne zostały wyposażone w zaczep na ucho o ulepszonej konstrukcji, która nie tylko zapewnia bezpieczne dopasowanie, ale także zwiększony komfort podczas noszenia.
Słuchawki douszne są idealnym kompanem do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Dzięki otwartej konstrukcji pozwalają na przenikanie dźwięków otoczenia, dzięki czemu użytkownik jest świadomy tego, co dzieje się wokół.Jabra Elite Active 45eDzięki Elite Active 45e można wygodnie połączyć się z asystentem Alexa, Siri lub Asystentem Google, aby wykonać różne czynności za pomocą poleceń głosowych, w tym ustawić spotkanie, znaleźć wydarzenie w pobliżu lub odczytać wiadomość. Dwa mikrofony zapewniają redukcję szumów, dzięki czemu rozmowy są wyraźne. Odpowiednią jakość dźwięku zapewniać mają głośniki o średnicy 12 mm.
Dzięki nawet dziewięciogodzinnej pracy baterii użytkownik może trenować w słuchawkach nawet przez tydzień na jednym ładowaniu. 15-minutowa funkcja szybkiego ładowania przyda się w sytuacjach, gdy dodatkowa godzina zrobi różnicę.
Aplikacja Jabra Sound + pozwala dostosować profile muzyczne, wybrać asystenta głosowego, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko – dla najlepszej personalizacji podczas treningu.
Jabra Elite Active 45e dostępne będą w sklepach od 16 maja w sugerowanej cenie 419 złotych. Do sprzedaży trafią warianty kolorystyczne Mint, Navy i Black.