Ipla na telewizorach Sony Bravia i PS3

Ipla to jeden z największych serwisów w Polsce oferujący telewizję internetową i wideo na życzenie. Jest dostępny nakomputery,smartfony (Android, Symbian^3, iOS) oraztelewizory (Panasonic, Samsung). Od dziś ponad 15000 materiałów z Ipla można oglądać na telewizorach Sony Bravia i ekranach, do których podłączona jest konsola PlayStation 3.

W Ipla znajdziemy przede wszystkim materiały stworzone na potrzeby telewizji Polsat, a także mnóstwo filmów – w tym sporo nowości. W ręce użytkowników zostaje oddana wyszukiwarka treści według następujących kryteriów: seriale, rozrywka, muzyka, wiadomości, sport oraz redakcja poleca.

Według informacji podawanych przez Sony już od teraz można korzystać z Ipla na telewizorach Sony Bravia i konsolach PlayStation 3. Oczywiście postanowiłam to sprawdzić. Niestety, po wykonaniu aktualizacji systemu konsoli nie pojawiła się żadna nowa ikonka. Ciekawe jak długo faktycznie przyjdzie czekać na wdrożenie Ipla w sprzęcie Sony.

Do poprawnego działania aplikacji Ipla potrzebne jest jedynie w miarę szybkie łącze internetowe. Wymagana przepustowość minimalna wynosi 1,5 Mbit/s.

Korzystanie z Ipla na telewizorach Sony i PS3 jest darmowe.