iPhone 5 – takie cuda to tylko w Chinach

To ciekawe, że urządzenie które nie zostało jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziane już wzbudza taką sensację – mowa oczywiście o nowej słuchawce Apple, czyli iPhonie 5. O ile większość z nas widziała już chyba tony tekstu na temat domniemanej specyfikacji technicznej, ceny i daty premiery urządzenia, o tyle teraz czas na małą niespodziankę – iPhone’a 5 można już zamawiać w sklepach, co jednak szczerze komukolwiek odradzam.
Zanim jednak zaczniecie szukać go na Allegro i tym podobnych, należy uściślić jedno – smartfon jest oferowany tylko przez serwisy Chińskie. Mało tego – sklepy oferujące zamówienia na produkt firmy Apple podają także jego zdjęcia i specyfikację techniczną. Ale zaraz, zaraz… Przecież Apple jeszcze niczego oficjalnie nie zapowiedziało! Skąd więc Chińskie serwisy wzięły takie informacje? Nie wiadomo, ale podejrzewam że ktoś tu albo ma bardzo bujną wyobraźnię, albo po prostu planuje zbić trochę kasy na niczego nie świadomych klientach.
Co chyba oczywiste w wypadku takiej sytuacji (czyt. ktoś chce nas naciągnąć), cena smartfona jest kolosalna – iPhone’a 5 można zamówić nawet za cenę 1100 dolarów.
Niestety, ale obawiam się że „pomysłowym przedsiębiorcom z Chin”, żeby po prostu nie powiedzieć naciągaczom, uda się zarobić spore pieniądze na takim procederze. My jednak poczekajmy aż Apple oficjalnie zapowie nowego iPhone’a i słuchawka wejdzie do sprzedaży.

Źródło: Ubergizmo,