Instagram obsługuje teraz parę kont na raz

Aktualizacja aplikacji Instagram oznaczona numerem 7.15 przynosi bardzo ciekawe zmiany. Po wprowadzeniu funkcji „udającej” technologię 3D Touch firmy Apple, przyszedł czas na zajęcie się problemem, z którym od dawan zmagali się niektórzy użytkownicy, a więc obsługą paru kont jednocześnie. Wspomniana aktualizacja, która ma zostać udostępniona użytkownikom w tym tygodniu wprowadza obsługę paru kont na raz na jednym urządzeniu.
Od teraz użytkownicy będą mogli dodać kolejne konto w ustawieniach, a także bez najmniejszych problemów zarządzać swoimi ustawieniami dotyczącymi każdego z powiązanych kont. Przełączanie pomiędzy odpowiednimi kontami będzie odbywało się za pomocą jednego kliknięcia. Instagram zadbał, by całość była jak najbardziej wygodna i funkcjonalna. Co ciekawe, aplikacja będzie jednocześnie przesyłała powiadomienia dotyczące wszystkich kont, na które jesteśmy zalogowani.
Instagram wprowadza zmiany jednocześnie na systemu Android oraz iOS, co jest w pewnym sensie nową praktyką. Wcześniej większość zmian najpierw trafiała na urządzenia Apple, a dopiero potem na system Google.
Aktualizacja powinna być już dostępna dla niektórych użytkowników w sklepie Google Play i Appstore. Jeśli jej nie widzicie, pojawi się w ciągu najbliższych dni. Dobrej zabawy ze zdjęciami!

Źródło: Instagram