Huawei FreeLace to słuchawki, które naładujesz smartfonem

Huawei FreeLace to bezprzewodowe słuchawki z pałąkiem umożliwiającym noszenie go na szyi. Dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy zaledwie 5 minut ładowania poprzez port USB Typu C, aby zapewnić słuchawkom energię na 4 godziny działania. Co więcej, słuchawki można ładować bezprzewodowo za pośrednictwem flagowych smartfonów Huawei.Huawei FreeLaceSłuchawki Huawei FreeLace zostały wyposażone w akumulator o pojemności 120 mAh. Naładowana do pełna bateria ma zapewnić nawet 18 godzin odtwarzania muzyki. Po odpięciu prawej słuchawki FreeLace, użytkownik zyskuje dostęp do złącza USB-C urządzenia, które może wpiąć do smartfona. Następnie, dzieki nowej technologii Huawei HiPair, słuchawki i telefon są automatycznie parowane, bez konieczności łączenia obu urządzeń za pomocą Bluetooth. Funkcja HiPair jest obsługiwana przez smartfony Huawei z nakładką EMUI 9.1.
Huawei FreeLace wyposażone są w głośniki z 9.2 mm membraną dynamiczną. Mikrofon słuchawek wyposażony jest w dodatkowy kanał wentylacyjny, co ma zmniejszać negatywny wpływ wiatru na rejestrację głosu.Huawei FreeLaceWygodne korzystanie z bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeLace zapewnia rozwiązanie Magnetic Switch. Po zbliżeniu obu słuchawek, wchodzą one w tryb uśpienia, po rozdzieleniu odtwarzanie jest automatycznie wznowione. Wygodę korzystania ze słuchawek podnoszą wbudowane kontrolki, które obsługują regulację głośności. Naciśnięcie słuchawek przez dwie sekundy, aktywuje asystenta głosowego, a podwójne stuknięcie, zmienia odsłuchiwany materiał audio.
Huawei FreeLace będą dostępne na polskim rynku w maju w cenie 339 złotych, w trzech kolorach: czarnym, pomarańczowym i zielonym.