Hity Square Enix dostępne na urządzeniach NVIDIA SHIELD

Już wkrótce w usłudze zostaną udostępnione też takie tytuły jak Sleeping Dogs, Lara Croft and the Guardian of Light, Quantum Conundrum, a także Murdered: Śledztwo zza grobu. To na razie tylko pierwszy z zestawów gier Square Enix, które pojawią się na urządzeniach SHIELD. Podobnie jak Tomb Raider, wspomniane gry zostaną udostępnione w tym roku użytkownikom usługi GeForce NOW na urządzeniach SHIELD.
Razem z grami od Square Enix, usługa GeForce NOW będzie zawierać ponad 80 tytułów, w które będzie można zagrać natychmiast (gier nie trzeba instalować) na każdym urządzeniu SHIELD. Właściciele urządzeń SHIELD wielokrotnie informowali nas, że preferują przygodowe gry akcji, a wielokrotnie nagradzany Tomb Raider jest jednym z naszych ulubionych tytułów z tego gatunku.
Square Enix jest kolejnym z szeregu wydawców, którzy udostępniają swoje tytuły użytkownikom urządzeń SHIELD. Coraz więcej firm widzi potencjał w platformie SHIELD, która odmienia sposób, w jaki gracze korzystają z ich gier.
„Square Enix z przyjemnością wprowadza swoje tytuły na platformę NVIDIA SHIELD, mogąc zapewnić natychmiastowy dostęp do strumieniowania naszych wielokrotnie nagradzanych gier, takich jak Tomb Raider za pośrednictwem usługi GeForce NOW”, powiedziała Janet Swallow, wiceprezes ds. licencjonowania produktów marki Eidos w firmie Square Enix.
Stale rozszerzająca się oferta świetnych gier na urządzenia NVIDIA SHIELD to doskonały powód, aby zainteresować się tą platformą. Są to najszybsze na rynku urządzenia do strumieniowania mediów nawet z obsługą rozdzielczości 4K, które zapewniają także dostęp do usługi strumieniowania gier na żądanie GeForce NOW.
Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi GeForce NOW są bezpłatne, a każdy następny miesiąc kosztuje 9,99 euro (ok. 40 złotych).

Źródło: inf. prasowa