Hellblade: Senua’s Sacrifice i Moonlighter w nowym Humble Monthly

Humble Bundle Monthly to ciekawa usługa subskrypcji paczek z grami. Po opłaceniu kwoty od 11 dolarów (12 miesięcy) do 12 dolarów (pojedynczy zestaw), co miesiąc na konto użytkownika dostarczane są klucze Steam do nowych, ciekawych gier. Dzięki nim można było uzyskać dostęp do takich tytułów jak The Division, Metal Gear Solid V, Overwatch czy Destiny 2. Przekonajcie się, co otrzymacie w paczce lipcowej.
Wiemy już, że w lipcowym zestawie Humble Bundle Monthly znajdą się na pewno Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Moonlighter. Obydwa tytuły są bardzo dobrze oceniane na Steamie. Co ciekawe, to tylko wybrane z pozycji, które znajdą się w paczce, którą każdy może nabyć już teraz za równowartość zaledwie ok. 45 złotych.
Inne gry wchodzące w skład zestawu również powinny zadowolić graczy. Tak było w przypadku poprzednich paczek, w których zwykle pojawiało się od 8 do 11 tytułów.Humble Bundle MonthlyDotychczas wartość paczek Humble Monthly nie spadła poniżej 109 dolarów, czyli około 410 złotych. Ciekawe, czy podobnie będzie w tym przypadku. Warto wspomnieć jednak, że łączna cena tylko dwóch wymienionych tytułów, które na pewno znajdą się w pakiecie, wynosi niemalże 180 złotych. Cóż, jak zwykle Humble Monthly jest świetną okazją.
To jak, skusicie się i sięgniecie po lipcowe Humble Monthly? Macie czas do 5 lipca, aby nabyć tę paczkę.

Źródło: Humble Bundle