HBO odkoduje swój program na czas Wielkanocy!

W ostatnim czasie polski oddział firmy HBO przechodzi niewielkie zmiany. Od paru dni bowiem w miejsce programu HBO Comedy pojawił się HBO3. Stało się to 21 marca, co pewnie zostało zauważone przez niektórych z Was. Jako część tej dość znaczącej zmiany, a także z okazji rozpoczynających się Świąt Wielkanocnych stacja HBO postanowiła obdarować prezentem wszystkie osoby posiadające dostęp do telewizji satelitarnej, bądź kablowej. Przez najbliższe trzy dni (26 – 29 marca) program HBO3 będzie odkodowany, co oznacza, że dostęp do transmitowanych programów uzyska każdy.
W czasie Świąt Wielkanocnych w ramówce programu HBO3 znajdziemy przede wszystkim głośne produkcje serialowe firmy HBO. Zaplanowany został maraton serialu Gra o Tron, a także seriali Świat w opałach i Dolina krzemowa. Będziemy mieli okazję zobaczyć świetną Kompanię Braci oraz wiele innych głośnych produkcji światowej klasy. Więcej tytułów, które będzie można zobaczyć w czasie Wielkanocy możecie zobaczyć na zapowiedzi opublikowanej na profilu facebookowym HBO Polska.
Program HBO3 będzie dostępny dla klientów każdego operatora, który posiada w swojej ofercie pakiet firmy HBO. Nawet jeśli jak dotąd kanały te nie były dostępne, przez najbliższe trzy dni najnowszy z programów HBO będzie odblokowany. Życzymy miłego oglądania!