Gra Rayman: Origins będzie łatwiejsza

Wśród czytelników Conowego.pl nie ma raczej osoby, która nigdy nie słyszała o grze Rayman. Jest to znany i lubiany tytuł wśród ludzi w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że jego twórcy – firma Ubisoft – pracuje nad kolejną częścią gry. Tym razem będzie to Rayman: Origins. Trochę szczegółów na ten temat zdradził Michel Ancel.

Swego czasu Rayman był bardzo popularnym tytułem przeznaczonym na telefony komórkowe obsługujące Java. Obecnie producent chce przywrócić lata świetności gry wydając kolejną część na pecety. Co ciekawe, na przyjdzie nam na nią zbyt długo czekać – Rayman: Origins zadebiutuje w 2011 roku.

Wiadomo już, że grę będzie można przejść na dwa sposoby: zbierając wszystkie gratisy w każdej z plansz lub jak najszybciej, omijając je. Można więc wywnioskować, poziom gry został nieznacznie zmniejszony tak, by najmłodsi również mieli frajdę z gry (warto przypomnieć, że oryginalny Rayman uważany był za bardzo trudną grę, której cześć osób nie ukończyło).

Patrząc na poniższe screeny z Rayman: Origins można mieć nadzieję, że będzie to gra z niezłą grafiką i, co najważniejsze, fabułą.