Gdzie oglądać mecze na Mundialu na żywo za darmo?

Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji ruszają już 14 czerwca. Na pierwszy mecz Polaków (z Senegalem) czekać będziemy musieli jeszcze do 19 czerwca. Wiele osób przeszukuje Internet szukając odpowiedzi na zasadnicze pytanie: gdzie można obejrzeć mecze Polaków na Mundialu na żywo? Sprawdziliśmy to dla Was.

Mundial 2018 w Rosji na żywo

Na początek dobre wieści: prawa do transmitowania wszystkich 64 spotkań Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 ma Telewizja Polska. Oczywiście część z Was pokręci nosem na myśl o poziomie komentarza Dariusza Szpakowskiego , Macieja Iwańskiej i Jacka Laskowskiego, ale hej, dzięki obecności MŚ 2018 w TVP wszystkie mecze obejrzymy za darmo.

Mundial 2018 w telewizji za darmo

Wszystkie 64 spotkania w Rosji obejrzymy za darmo na TVP1 i TVP2.

„Nie ma wielkiej telewizji bez wielkiej piłki. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Piłka to nie jest tylko wymiar sportowy, piłka to także wymiar patriotyczny, a nowoczesny patriotyzm to jest właśnie piłka narodowa”, mówił Jacek Kurski.

MŚ 2018 online za darmo w 4K

Z licencją TVP na transmisje spotkań Mundialu 2018 wiąże się jeszcze jedno udogodnienie: wszystkie transmisje za darmo dostępne będą na żywo na popularnej platformie internetowej VOD sport.tvp.pl. Co ciekawe, aż 52 spotkania nadawane będą w jakości 4K. Wszystkie 64 spotkania w 4K obejrzycie na płatnych platformach Orange TV, a część z nich na Canal.

MŚ 2018 live na smartfonach

Darmowe transmisje z MŚ 2018 będą dostępne także na aplikacjach mobilnych TVP Sport, dostępnych na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Aplikacje pobierzecie poniżej.

—————-

 
MŚ 2018 – kiedy grają Polacy?
Mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej będzie można oglądać za darmo na wszystkich wymienionych wyżej platformach Telewizji Polskiej. W fazie grupowej terminarz wygląda następująco:

Polska – Senegal – 19 czerwca, godz. 17:00

Polska – Kolumbia – 24 czerwca, godz. 20:00

Polska – Japonia – 28 czerwca, godz. 16:00