Far Cry 4 – edycja specjalna i nowy zwiastun!

Zacznijmy jednak od powiększonej wersji o nazwie Ultimate Kyrat Edition. Oprócz zawartości zwykłej edycji kolekcjonerskiej dostaniemy także specjalne, metalowe pudełko, a także season pass. Oto cała lista tego, co otrzymamy od Ubisoftu:
– gra Far Cry 4 w metalowym pudełku
– specjalne kolekcjonerskie opakowanie
– dziennik podróży
– mapa Kyrat
– dwudziestocentymetrowa figurka Pagan Mina
– plakat propagandowy
– season pass
– dostęp do trzech misji zawartych w kampanii Hurk Odkupienie
– specjalna broń dostępna w grzeFar Cry 4 Ultimate Kyrat Edition jest dostępna do przedsprzedaży pod tym adresem w cenie 419,90 złotych na PC i 469,90 złotych na XBOX One i PlayStation 4. Zwyczajną wersję kolekcjonerską Kyrat Edition możemy dostać pod tym adresem dokładnie 70 złotych taniej.
Najnowszy trailer Far Cry 4:

Zwiastun o nazwie The Press Has Spoken to urywki prezentacji z targów E3. Możemy zobaczyć w nim m.in. słonie, które znacznie ożywią rozgrywkę. Przyjdzie nam także latać helikopterem czy strzelać z moździerza. Każdy na pewno znajdzie dla siebie coś ciekawego. Grafika prezentuje się bardzo dobrze, choć do tego przyzwyczaił nas już oddział Ubisoftu z Montrealu. Oby jednak nie skończyło się tak samo jak z Watch Dogs, gdzie grafika na zwiastunach znacznie odbiegała swoją efektownością od prawdziwej rozgrywki dostarczonej w pudełkach graczom.

Źródło: ubi.com, cvg