Elon Musk zarobił na swoich miotaczach ognia już ponad 5 milionów dolarów

W ciągu ostatnich kilku dni jedna z firm Elona Muska – zajmująca się drążeniem tuneli The Boring Company zarobiła miliony dolarów, sprzedając coś, co z tunelami i drążeniem nie ma nic wspólnego. Tym czymś jest miotacz ognia, który w zasadzie dopiero co pojawił się w ofercie przedsiębiorstwa.
Miotacz ognia The Boring Company kosztuje 500 dolarów. Oczywiście, nie jest to tak potężny miotacz ognia, jak te używane przez żołnierzy czy pirotechników, których zasięg potrafi wynosić kilka metrów. Zasięg miotacza ognia Elona Muska jest znacznie mniejszy. Niemniej, jest to ciekawa zabawka, którą Musk zręcznie reklamuje na Twitterze.MuskMimo że ciężko byłoby znaleźć dla takiego miotacza ognia praktyczne zastosowanie, The Boring Company sprzedała już go w 10 tysiącach egzemplarzy, wartych w sumie 5 milionów dolarów. Jeśli Musk sprzeda wszystkie 20 tysięcy sztuk, których produkcję zaplanowano, zarobi on 10 milionów dolarów.
Przypominamy, że przy zamawianiu miotacza ognia na wszelki wypadek możecie dorzucić do swojego koszyka oryginalną gaśnicę Boring Company, w cenie 30 dolarów. Ta będzie szczególnie przydatna, jeśli korzystając z miotacza ognia przypadkiem coś podpalicie.
Miotacz ognia wysyłany będzie nabywcom wiosną bieżącego roku.
The Boring Company to firma zajmująca się konstrukcją i drążeniem tuneli, założona przez Elona Muska w 2016 roku. Aktualnie firma drąży tunel pod miastem Los Angeles, który umożliwić ma omijanie korków.

Źródło:Twitter