Eleganckie słuchawki Tt eSports Shock One

Nie tak dawno temu pisaliśmy o dousznych słuchawkach dla graczy, które proponował Klipsch. Osoby szukające bardziej typowych rozwiązań powinny zwrócić uwagę na produkt od Tt eSports, będącej jedną z marek popularnego Thermaltake’a.
Model Shock One został zapowiedziany blisko rok temu na targach CeBIT 2010. Czy warto było czekać? Urządzenie wykorzystuje technologię DTS 5.1 Virtual Sorround Sound, która na pewno zapewni niespotykane doznania, w zakresie dźwięku przestrzennego. Jak przystało na produkt high-endowy, Shock One zaskakują nietypowymi rozwiązaniami. Poduszki przylegające do uszu są wymienne. W zestawie znajdą się dwie ich pary – skórzana, która dobrze wytłumi odgłosy otoczenia oraz aksamitna (!), zapewniająca duży komfort i wygodę.

Regulacja słuchawek jest dziesięciostopniowa, a pałąk wzmocniono sporą dawką…skóry. Mikrofon posiada funkcję redukcji szumów. Wtyk USB, znajdujący się na końcu 3-metrowego kabla, jest pozłacany. Głośniczki posiadają 40 milimetrów średnicy, obsługują pasmo 20 Hz ~ 20 KHz i posiadają impedancję 30 Ohmów.

Nie znamy jeszcze ceny, ale jedno jest pewne: nie będzie niska.