Dragon Age II debiutuje na świecie

Wszystkie osoby czekające na pojawienie się na polskim rynku Dragon Age II za tego newsa najchętniej by mnie udusiły. One z niecierpliwością wyczekują do piątku aż na półkach sklepowych pojawi się sequel Dragon Age: Początek, a ja wspominam o światowej premierze tytułu, która w dniu dzisiejszym ma miejsce – dokładniej w Ameryce.

Gra jest wyczekiwana przez mnóstwo fanów pierwszej edycji tytułu wspomnianego we wstępie. Gra z 2009 odniosła wielki sukces, więc i po Dragon Age II można się spodziewać tego samego. Tym bardziej, że zapowiada się naprawdę dobrze.

Dragon Age II to fabularna gra komputerowa produkcji BioWare, która będzie dostępna zarówno na komputery, jak i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Premiera w Ameryce ma miejsce dziś (8 marca), z kolei w Europie – w tym w Polsce – gra pojawi się w sklepach w piątek – 11 marca.

Gra na komputery ma kosztować 150 złotych, natomiast na konsole – 200 złotych. Na koniec trzeba zaznaczyć, że Dragon Age II nie doczekał się spolszczenia. Kupując tytuł spodziewajcie się jedynie polskich napisów.