Dostęp do bety Doom 4 w pudełkach z Wolfenstein: The New Order

Dostęp do testów beta Doom 4 otrzyma każdy, kto zamówi grę Wolfenstein: The New Order przed premierą. Europejska debiut najnowszych przygód B.J. Blazkowicza przewidziany jest na dzień 23-maja 2014 roku. Klucz umieszczony zostanie w pudełkach z Wolfenstein: The New Order.

Kolejnym po zarejestrowaniu się i zrealizowaniu kodu krokiem będzie uzbrojenie się w cierpliwość – testy beta Dooma 4, który w międzyczasie zmienił nazwę na DOOM, nie rozpoczną się w maju, ale w terminie późniejszym. Dokładna data dopiero zostanie ogłoszona.

Tymczasem do sieci trafił nowy zwiastun gry Wolfenstein: The New Order, który pokazuje, czego mniej więcej można spodziewać się po produkcji studia Machine Games. Trzeba przyznać, że chociaż głównym motywem nowego Wolfensteina będzie sianie spustoszenia w legionach Nazistów, gra prezentuje się naprawdę ciekawie.

„Bohaterem Wolfenstein: The New Order po raz kolejny został bohater wojenny B.J. Blazkowicz, który tym razem trafia do alternatywnych lat ’60, w których Naziści wygrali drugą wojnę światową. Jako jedyny człowiek, który może zmienić bieg wydarzeń, z pomocą niewielkiej grupki bojowników ruchu oporu, infiltruje silnie strzeżone placówki, walczy z uzbrojonymi w nowoczesne gadżety legionami Nazistów i przejmuje kontrolę nad superbronią, która pomogła podbić Ziemię i nie tylko” – Bethesda.

Źródło: Bethesda