Doom Eternal z datą premiery i nowym zwiastunem

Targi E3 to dla graczy prawdziwe święto. Dzięki nim i imprezom im towarzyszącym możemy dowiedzieć się wiele nowych rzeczy na temat zarówno już wydanych tytułów, jak i tych dopiero nadchodzących. Jedną z nich była konferencja Bethesdy, która odbyła się 10 czerwca, a której jednym z punktów programu był Doom Eternal.
Podczas konferencji nie dość że opublikowano nowy zwiastun kolejnej odsłony Dooma, to jeszcze zdradzono datę jej premiery. Zatem, kiedy gra ma zadebiutować na rynku?
Premiera Doom Eternal odbędzie się 22 listopada 2019 roku. Produkcja pojawi się na czterech platformach – na komputerach osobistych konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także Nintendo Switch.
Poniżej znajdziecie wspomniany wcześniej nowy zwiastun tytułu. Jest to zwiastun fabularny, w którym znalazło się i dużo krwawej, dynamicznej walki, i ostrzeżenie Doom Slayera. To ostrzeżenie brzmi następująco: „To, w co teraz ingerujesz, jest znacznie większe niż możesz sobie wyobrazić.”

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na grę Doom Eternal. W końcu, jej poprzedniczka z 2016 roku bardzo pozytywnie zaskoczyła nas swoim klimatem oraz dynamiczną i efektowną rozgrywką.