Darmowy weekend z Xbox Live Gold – zagraj w GTA Online, FIFA 2014 oraz NBA 2K14

Darmowy weekend jaki organizuje Microsoft to dobra promocja konta Xbox Live Gold, dzięki któremu mamy dostęp do świata gier, muzyki i filmów. Taki dostęp kosztuje 19,08 zł miesięcznie. Teraz możesz przekonać się czy warto i to zupełnie za darmo.

Od 13:00 w piątek 4 października, do 1:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek – 6-7 października wszyscy użytkownicy Xboxa 360 będą mogli skorzystać z konta Xbox Live Gold całkowicie za darmo.

Microsoft zachęca Nas takimi słowami „W ten weekend na konsoli Xbox 360 połącz się z siecią i korzystaj z wszystkiego, co oferuje Xbox Live Gold. Graj online w świetne gry, oglądaj filmy i jeszcze więcej!”

Darmowy weekend z Xbox Live Gold- zagraj w GTA V Online, FIFA 2014 oraz NBA 2K14

Jeżeli chodzi o gry to warto przetestować GTA Online, które miało swoją premierę w tym tygodniu. Jednak to nie koniec zabawy, gdyż swoją premierę miała również FIFA 2014. Natomiast dla fanów piłki w nieco innym wymiarze wkrótce pojawi się NBA 2K14.

Gdy rozgrywka Nas znudzi, w co wątpię, będziemy mogli skorzystać z aplikacji takich jak YouTube, Deezer, VEVO czy Eurosport Player.

Tak więc posiadacze konsoli Xbox 360 szykujcie się na darmową rozgrywkę!

Źródło: xbox360