Darmowe gry w PlayStation Plus w grudniu

Już 27-ego listopada właściciele konsoli PlayStation 3 i konta PlayStation Plus będą mogli pobrać za darmo dwa tytuły. Pierwszym będzie gra wyścigowa GRID 2 produkcji studia Codemasters, drugim natomiast platformówka Guacamelee autorstwa zespołu Drinkbox.

Z kolei posiadacze przenośnej konsolki Vita otrzymają zręcznościową grę wyścigową Sonic & Sega All-Stars Racing Transformed, a także Grand Theft Auto: Liberty City Stories. Jako że Guacamelee dostępna jest na obu platformach, pobierając jedną wersję, do konta gracza przypisana zostanie także i druga.

Z dwudniowym opóźnieniem dostęp do darmowych gier otrzymają również właściciele konsoli PlayStation 4. Pierwszą grą, którą będą mogli pobrać będzie strzelanka RESOGUN, natomiast drugą platformówka Contrast.

Na tym jednak nie koniec, posiadacze kont PlayStation Plus otrzymają również darmowy dostęp do aplikacji TuneIn, będącej najpopularniejszą na świecie usługą wykorzystywaną do słuchania na żywo radia internetowego.

27-ego listopada z oferty PlayStation Plus znikną Metal Gear Rising: Revengeance, Jak & Daxter Trilogy, MotorStorm RC i Oddworld Strangers Wrath. Jeżeli do tej pory ich nie pobraliście, to macie na to jeszcze tylko dwa tygodnie.

Źródło: PlayStation