Cztery nowe „walkmany” od Sony

Jeżeli poszukujecie odtwarzacza mp3, który uprzyjemni Wasz spacer czy trening, to przyjrzyjcie się nowej ofercie firmy Sony, która właśnie poszerzyła się o cztery nowe walkman’y – A860, W260, S760 oraz E460.
Urządzenia cechuje stylowy i nowoczesny design. Modele A860, W260 i S760 wyposażono w Bluetooth, dzięki czemu można je podłączyć do bezprzewodowych słuchawek, głośników czy innych urządzeń, a także przegrywać pliki między walkman’em a telefonem.
W modelu A860 zaimplementowano pięć technologii Clear Audio Technologies, w tym S-Master MX digital amplifier technology, która redukuje poziomy głośności i zniekształcenia dźwięku. Urządzenie wyposażone zostało w całkiem spory, jak na odtwarzacz muzyki, 2,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD.
W walkman’ie NWZ-S760 zastosowano cztery ze wspomnianych wyżej technologii: Clear Bass, Clear Stereo, DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), EX headphones, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się dźwiękiem naprawdę wysokiej jakości.
Kolejny model – NWZ-W260 – został stworzony z myślą o osobach prowadzących bardziej aktywny tryb życia. Urządzenie jest odporne na wodę i brud, które mogłyby dostać się do jego wnętrza np. w trakcie spływu kajakiem czy jazdy na rowerze.
Wszystkie urządzenia wyposażono w oprogramowanie MediaGo, które pozwala na łatwe, a przede wszystkim szybkie, przegrywanie plików z komputera, a także w funkcje Karaoke Mode, synchronizowania tekstów piosenek z dźwiękiem oraz nauki języka. Akumulatory wystarczają na 50 godzin słuchania muzyki oraz 10 godzin oglądania filmów. Walkman’y trafią do sprzedaży pod koniec sierpnia.