Coraz więcej informacji na temat C660X Yuga – nowego flagowca Sony

Wygląda na to że japońska firma Sony intensywnie pracuje nad nowym, przeznaczonym na 2013 rok flagowym smartfonem. Urządzenie nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, jednak do sieci co jakiś czas wyciekają kolejne związane z nim plotki. Tym razem model C660X Yuga przyłapany został w benchmarkach NenaMark 2 oraz AnTuTu – czy dostaniemy w końcu słuchawkę czterordzeniową?
Wiele wskazuje na to, że tak. Według danych, które zawierają testy Sony C660X Yuga ma zostać wyposażony w taktowany zegarem 1,5 GHz procesor marki Qualcomm oraz GPU Adreno 320. Nie mamy co do tego stuprocentowej pewności, ale najprawdopodobniej chodzi o układ Snapdragon S4 Pro. Całość powinna działać na najnowszym Androidzie 4.1.1 Jelly Bean.

Zastanawiająca w przypadku nowego smartfona może być wielkość ekranu. Bardzo możliwe że Sony odejdzie w wypadku tego modelu od standardowych dla siebie przekątnych i zaserwuje nam nieco większy wyświetlacz – plotki mówią o co najmniej 5-calach. Oczywiście, wraz z wynikami testu C660X Yuga wyciekła również oferowana przez urządzenie rozdzielczość. Smartfon powinien wykorzystywać ekran Full HD (1920 x 1080 pikseli), jednak mały pasek pikseli zostanie przeznaczonych na wirtualne przyciski.
Niestety, na razie nic więcej na temat flagowca nie wiemy.

Źródło: gsmarena,