CoD: MW3 – Żołnierz tkwi w każdym z nas

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie miała miejsce już w najbliższy wtorek. Nie dziwi zatem nawał coraz to kolejnych, niezwykle interesujących materiałów związanych z grą. Wczoraj Activision udostępniło zwiastun z nowej odsłony CoD’a z żywymi aktorami, który ma reklamować grę. Dziś do Internetu trafiła jego pełna wersja.
Zwiastun przedstawia zmagania dwóch żołnierzy – weterana i noob’a w starciach z różnymi przeciwnikami w różnych regionach świata. Zasadniczo wszystko, co zobaczycie na teaserze nie odbiega znacznie od tego, co można zobaczyć grając w Call of Duty choć przez chwilę. Jedną z głównych ról gra Sam Worthington znany m.in. z filmów Terminator: Ocalenie czy Avatar.
Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się na komputerach osobistych, konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Powstaną także specjalne wersje na DS oraz Wii.
Zapraszamy do obejrzenia filmowego zwiastuna Call of Duty: Modern Warfare 3. Pamiętajcie, zanim uruchomicie nowego CoD’a, niezależnie od tego czy jesteście profesjonalnymi graczami, czy casualami: Żołnierz tkwi w każdym z nas!

Źródło: YouTube