CD Projekt RED świętuje sukces Wiedźmina 3, prezentując jego „epicki zwiastun”

CD Projekt REDjest niezwykle dumny ze swojego tytułu, co widać na poniższym trailerze Wiedźmina 3. Zazwyczaj taka forma promocji stosowana jest w przypadku gier, które miały już swoją premierę. Nie mniej jednak, wydawca postanowił przypomnieć wszystkim o tym, jaką produkcją jest Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także zachęcić kolejnych graczy do sięgnięcia po polski tytuł.
Wideo stanowi połączenie wielu świetnych scen przedstawiających, które przerywane są odniesieniami do licznych nagród oraz doskonałych recenzji. Jak na „epicki zwiastun” przystało, wszystkiemu towarzyszy podniosła muzyka. Najciekawszą informacją z zaprezentowanych w filmie jest to, że Wiedźmin 3 zdobył aż 250 nagród, a w tym tytuł gry roku w plebiscycie Golden Joystick Awards.

Koszt produkcji Wiedźmina 3 wyniósł około 306 milionów złotych, a w ciągu pierwszych sześciu tygodni od premiery gry sprzedano jej 6 milionów kopii. W 2016 roku Wiedźmin zyska kolejny płatny dodatek – Krew i Wino, który zapewni 20 dodatkowych godzin rozgrywki. Obecnie CD Projekt RED skupia się na pracy nad grą Cyberpunk 2077, ale fani Wiedźmina nie powinni być tym faktem zawiedzeni, bowiem w 2017 roku pojawi się nowy film czerpiący fabułę z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Źródło: YouTube