Cargo 3: pierwszy trailer polskiego FPS’a

Wiedźmin 2, Bulletstorm, Dead Island – miniony rok obfitował w wiele dobrych oraz bardzo dobrych polskich gier. Pokazaliśmy światu, że potrafimy tworzyć ciekawe i innowacyjne gry, do których grona być może już za niedługo dołączy Cargo 3 – pierwszoosobowa strzelanka tworzona przez studio Vinci Games.
W chwili obecnej gra znajduje się w bardzo wczesnej fazie produkcji. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących fabuły, ale zamieszczony właśnie w Internecie przez producenta zwiastun Cargo 3 daje nam pewne wyobrażenie na temat rozgrywki. W trakcie gry przyjdzie nam stanąć oko w oko z potworami przypominającymi bardzo nekromorfy znane z serii Dead Space – zdeformowane ciała i ostrza zamiast rąk.
Gracze będą eksplorować futurystyczne, ale zarazem mroczne pomieszczenia – już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy postawili sobie za cel nieustanne trzymanie nas w niepewności i strachu o los naszego bohatera.
Cargo 3 ma zawitać na półki sklepowe pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Producent zapowiada także, że jeżeli gra spełni pokładane w niej nadzieje, to pojawią się także wersje na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wcześniej trailer. Myślicie, że Cargo 3 podzieli sukces Bulletstorma?

Źródło: YouTube