Canon SELPHY CP 1300 to stylowa i kompaktowa drukarka to zdjęć

Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi i kompaktowej konstrukcji drukarki Canon SELPHY CP 1300 zdjęcia można drukować w domu, ale także poza nim – urządzenie jest niewielkie, więc można je zabrać np. na przyjęcie urodzinowe w plenerze. Drukarka została również wyposażona w gniazdo SD, co umożliwia natychmiastowe drukowanie bez potrzeby przenoszenia zdjęć na urządzenie.Canon SELPHY CP 1300Najnowszy model z rodziny SELPHY wykorzystuje technologię termosublimacyjną i pozwala uzyskać aż 256 odcieni każdego koloru, co w sumie daje 16,3 milionów różnych kolorów. Aby zmienić wykończenie wydruku na błyszczące lub półbłyszczące (jedno z trzech dostępnych), bez konieczności wymiany papieru lub atramentu, wystarczy wcisnąć przycisk. W zaledwie 47 sekund otrzymujemy zdjęcie, które jakością ma nie odbiegać od tych z fotolabów. Co więcej fotografie są odporne na plamy po kawie czy nieestetyczne odciski palców, a także blaknięcie.Canon SELPHY CP 1300Dodatkowo drukarka SELPHY CP 1300 automatycznie rozpoznaje obiekt i tło zdjęcia, dzięki czemu zmniejsza zakłócenia i dostosowuje kolory, aby zapewnić odpowiednią jasność i ostrość obrazu.  Dzięki ramce kadrowania twarzy i możliwości skorzystania z 43 domyślnych rozmiarów tworzenie zdjęć do dokumentów tożsamości jest dziecinnie proste, a nadrukowane prowadnice ułatwiają wycinanie zdjęć bez strat i krzywych krawędzi.Canon SELPHY CP 1300W pełni przenośna i lekka drukarka SELPHY CP 1300 z opcjonalną baterią o dużej pojemności zmieści się w torbie, dzięki czemu użytkownik może zabrać ją na rodzinne przyjęcie i utrwalać wspomnienia na gorąco. Aplikacja Canon PRINT pozwala wszystkim włączyć się do zabawy i podłączyć się do drukarki za pomocą funkcji Shuffle Print. W ten sposób członkowie rodziny mogą przesyłać zdjęcia i tworzyć kolaże składające się maksymalnie z ośmiu elementów.
Dzięki wielu opcjom wydruku SELPHY CP 1300 to najlepszy wybór dla osób, które lubią kreatywną zabawę. Od pocztówek, przez odbitki w formie karty kredytowej, aż po naklejki – SELPHY CP 1300 umożliwia realizacje twórczych pomysłów, co przyda się na przykład przy tworzeniu kolaży lub spersonalizowanych kart urodzinowych. Użytkownicy mogą także wydrukować paski ze zdjęciami w trybie fotobudki lub fotografie w znanym z Instagrama kwadratowym formacie, aby przenieść wspomnienia z ekranu wprost na papier.
Intuicyjne ikony ułatwiają obsługę SELPHY CP 1300, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy mogą w pełni wykorzystywać możliwości drukarki. Odchylany ekran o przekątnej 8,1 cm (3,2”) zapewnia optymalną widoczność nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Drukarka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.

 
 
Źródło: Canon