BlackBerry szykuje nowego flagowca z Androidem! Oto BlackBerry DTEK60

W sieci pojawiła się właśnie specyfikacja kolejnego smartfona marki BlackBerry z systemem Android. Jest nim BlackBerry DTEK60 o nazwie kodowej Argon. Informacje o nowym telefonie pojawiły się na stronie producenta niby to przypadkiem, w pliku .html o nazwie specifications-a-donotpublish.html. Kontrolowany, celowy wyciek?
Urządzenie ma naprawdę mocną specyfikację, choć równie dobrze można mu zarzucić, że jest tylko rebrandowaną kopią chińskiego TCL 950, który zapewne będzie znacznie tańszy od smartfona BlackBerry.BlackBerry DTEK60Smartfon wyposażony zostanie w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 5,5-cala, wyświetlający obraz o rozdzielczości 1440×2560 pikseli. O jego wydajność zadba układ Snapdragon 820 oraz 4 GB pamięci RAM. Użytkownik otrzyma do dyspozycji 32 GB przestrzeni na dane oraz miejsce na kartę pamięci micro SD.
Zdjęcia wykonamy za pomocą kamerek o rozdzielczości 21 i 8 Mpix. Tylna będzie w stanie nagrywać w rozdzielczości 4K w 30 klatkach na sekundę. Nie zabraknie takich oczywistości jak LTE, Wi-Fi i Bluetooth. Urządzenie posiadało będzie złącze USB Typu C oraz czytnik linii papilarnych.
Telefon zasilany baterią o pojemności 3000 mAh cechował się będzie wymiarami 153,9 x 75,4 x 6,99 milimetra i wagą na poziomie 165 gramów.
BlackBerry DTEK60 zostanie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu.
Korzystaliście kiedyś z urządzeń tego producenta? Jak wrażenia?
 
 

Źródło:BlackBerry