BitFenix Nova TG – obudowa z oknem z hartowanego szkła za bezcen

BitFenix Nova TG – powinniście zapamiętać tę nazwę, jeśli lubicie modyfikować swój komputer lub po prostu szukacie efektownej i niedrogiej obudowy z oknem. Nowość od BitFenixa to obudowa typu mid-tower, wyposażona w okno z hartowanego szkła. Taki rodzaj materiału prezentuje się nieporównywalnie lepiej niż szybki wykonane z plexi, stosowane nawet w bardzo drogich obudowach. Hartowanego szkłą nie da się porysować, a jego wygląd… cóż, zobaczcie sami.BitFenix Nova TGTeraz najlepsze: BitFenix Nova TG kosztuje zaledwie… 60 dolarów! 219 złotych za dobrze wykonaną obudowę znanego producenta, wyposażoną ponadto w okno z hartowanego szkła o grubości 4 mm i ładne podświetlenie LED, to okazja, jakiej nie powinien przegapić nikt, komu na sercu leży estetyka i wygląd jego PCta.BitFenix Nova TGW cenie otrzymujemy dwa 120 milimetrowe wentylatory (jeden z przodu, jeden z tyłu obudowy). Możliwości instalacji kolejnych wentylatorów są nader skromne, bowiem założyć możemy jedynie dodatkowy wentylator 120 mm z przodu konstrukcji.BitFenix Nova TGNova TG obsługuje karty graficzne o długości do 280 milimetrów. Najwydajniejsza obecnie karta przeznaczona dla graczy, GeForce GTX 1080 Ti mierzy sobie 266.7 milimetrów długości. Jak widać, zmieści się tu niemal każda karta.
W obudowie znajdziemy trzy zatoki na dyski 3.5″ oraz dwie na dyski 2.5″. Jest też miejsce na pojedynczy napęd 5.25″ (DVD lub Blu-Ray).
Czy BitFenix Nova TG nadaje się do chłodzenia wodnego? Cóż, ze względu na rozmiar obudowy, zmieści się w niej jedynie chłodzenie wodne z chłodnicą 120 mm, którą umieścić można w tylnej jej części. Skomplikowanych zestawów tu nie zbudujemy, ale dla chcącego…
 

Źródło: BitFenix