Bill Murray jednak pojawi się w Ghostbusters III

Trzecia odsłona  Ghostbusters jest obecnie w przygotowaniach. Jednak w odróżnieniu od poprzednich odsłon, w główne wcielają się nie pogromcy a… pogromczynie. Melissa McCarthy i Kristen Wiig –  to nazwiska aktorek, które wcielą się w autorki książek o duchach. Wystapią także Leslie Jones i Kate McKinnon. Pozostała część obsady nie jest znana.
„Jednak praca pisarek zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji.” – mówi opis filmu.
Fani spekulowali, czy jakikolwiek aktor znany z pierwszych dwóch filmów weźmie udział w kolejnym. Bill Murray grał Doktora Petera Venkmana w pierwszej części Pogromców Duchów, w 1984 roku, a także w sequelu, w 1989 roku. Aktor wcześniej zaprzeczał chęci udziału w następnej części. Serwis Variety poinformował w zeszłym roku, że Murray czytał wiele wersji scenariusza do Ghostbusters III, ale żaden go nie przekonał.
Bill Murray wcielał się w Doktora Petera Venkmana
Jeżeli to, co mówi Hollywood Reporter okaże się prawdą, fani będą się radować. Poza tym pojawi się kolejna nić łącząca kontynuację z poprzednimi filmami. Miejmy więc nadzieję, że plotki nie są fałszywe i że następna część również stanie się hitem, między innymi za sprawą Billa Murraya. Premiera Ghostbusters III nastąpi w 2016 roku.

Źródło: cnet.com