Biały iPhone 4 „wkrótce” na rynku

Na początku czerwca ubiegłego roku Apple zaprezentowało czwartą generację swojego smartfona, zapowiadając, że trafi do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Widzieliście białego iPhona 4? No właśnie… Jego premiera wciąż jest przesuwana. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu.

Steve Wozniak w rozmowie z redaktorami Engadget potwierdził, że biały iPhone 4 trafi na rynek już niebawem. Nie zdradził jednak konkretnej daty wejścia do sprzedaży lub chociażby przybliżonego terminu. Można mieć nadzieję, że będziemy go mogli kupić jeszcze przed premierą kolejnego iPhona, kiedy to wprowadzanie do sprzedaży białej wersji poprzedniej generacji smartfona będzie się mijało z celem.

Co ciekawe, Wozniak potwierdził krążące od dawien dawna plotki, że kupił od pewnego dzieciaka zestaw do samodzielnego stworzenia białego iPhona. Mowa o siedemnastolatku Fei Lam z Nowego Jorku, który sprzedawał białe komponenty do smartfona Apple za 249 dolarów, dzięki czemu w pół roku zarobił aż 130 tysięcy dolarów (więcej o sprawie możesz przeczytaćtutaj).
Cóż, pozostaje w dalszym ciągu cierpliwie czekać na rynkową premierę białej wersji kolorystycznej iPhona 4. Pytanie tylko czy klienci zmęczeni tak długim czekaniem faktycznie będą chcieli go kupić…