Bethesda w końcu dostarczy materiałowe torby z Fallout 76

Cóż, Fallout 76 ma wiele problemów, i wiele z nich to do dziś problemy nierozwiązane. Wygląda jednak na to, że w końcu, po wielu długich miesiącach, finału doczeka się jeden z ważniejszych. Mamy na myśli sprawę toreb, które były dołączane do limitowanej edycji gry Fallout 76 – Power Armor Edition (za 799 złotych). Bethesda w końcu dostarczy jej posiadaczom należyte, materiałowe torby, które zastąpią niesławne „worki na śmieci”.
Rzecz jasna, o omawianych torbach nie słyszeliśmy od tak dawna, że ich sprawę należałoby przypomnieć. Otóż, jak już wspomnieliśmy, w Power Armory Edition Fallouta 76 Bethesda wysłała graczom zamiast materiałowych toreb, które miały się w niej znaleźć, coś co przypominało nylonowy worek na śmieci, tłumacząc się brakiem funduszy na produkcję porządnych toreb. Czarę goryczy przelało to, że firma potrafiła znaleźć fundusze, by stworzyć i za darmo rozdać materiałowe plecaki prasie i influencerom. Fallout 76
Na początku, Bethesda oferowała w ramach rekompensaty wirtualną walutę do wykorzystania w grze Fallout 76. 500 atomów stanowiło prezent o śmiesznej wartości ok. 5 dolarów. Namawialiśmy do tego, aby nie odbierać tego podarunku i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Przyjęcie takiej rekompensaty mogłoby przekreślać możliwość dochodzenia swoich praw w razie nadejścia korzystniejszego rozstrzygnięcia sprawy.
Takie nadeszło w grudniu. Wówczas Bethesda oficjalnie poinformowała, że finalizuje swój plan na wymianę nylonowych toreb na materiałowe. Torby takie wtedy jeszcze nie powstały i nie było wiadomo, kiedy powstaną, ale chęć wymiany należało zgłosić do 31 stycznia 2019 roku. Niestety, należało włożyć trochę wysiłku w to, by dochodzić swoich praw.
Cóż, Bethesda potrzebowała naprawdę dużo czasu na wyprodukowanie toreb, bowiem dopiero teraz ogłosiła, że wysyłka tych nowych, materiałowych wystartuje w przyszłym tygodniu. Jesteśmy ciekawi, czy te torby w ogóle zadowolą graczy. Jeżeli okaże się, że i te będą w jakikolwiek sposób wadliwe, Bethesda będzie miała do czynienia z kolejnymi kontrowersjami. Już wkrótce się przekonamy, jaki będzie wynik całej tej historii.

Źródło:Twitter