Batman: Arkham Knight: ogromny patch dla posiadaczy PS4

Producenci gier gonieni przez terminy oraz konkurencję, poświęcają coraz mniej czasu na dopracowanie swych tytułów, które już w momencie premiery muszą otrzymywać aktualizacje. Czasem są one naprawdę duże i tak jest w przypadku gry Batman: Arkham Knight, która dziś ma swą rynkową premierę.
Wielokrotnie opóźniany tytuł pojawił się wreszcie w sprzedaży i od razu zaserwował posiadaczom konsol PlayStation 4 niezbyt miłą niespodziankę. Gra zmusza ich bowiem do pobrania aktualizacji i to nie jakiejś mało znaczącej, lecz potężnego patcha o wadze aż 3,5 GB.
Co gorsza, wspomniana poprawka musi zostać pobrana i zainstalowana przez uruchomieniem gry. Jeśli więc macie w swych domach wolne łącza, to nawet jeśli otrzymacie tytuł w momencie jego premiery, zabawę będziecie mogli zacząć dopiero kilka godzin później.Aktualizacja przygotuje grunt pod przyszłe DLC, poprawi nieco stabilność tytułu oraz zwiększy jej wydajność, a także dostarczy graczom nowe skórki dla głównych bohaterów. Nie wiadomo jeszcze czy podobne aktualizacje pojawią się także dla edycji na PC oraz Xboxa One.