Aż pięć smartfonów Xperia Z6 w AnTuTu! Znamy ich domniemaną specyfikację

Wiele osób zwraca uwagę na to, że kolejne edycje smartfonów Sony z linii Xperia Z różnią się jedynie nic nie znaczącymi detalami. Ten stan rzeczy może się zmienić za sprawą nowej rodziny Xperia Z6, która, jeśli oczywiście wierzyć bazie danych benchmarka AnTuTu, zawierała będzie aż pięć urządzeń!
Na stronie programu AnTuTu w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, będącym jednym z pierwszych miejsc na świecie gdzie publikowane są zazwyczaj potwierdzające się później przecieki dotyczące sprzętu elektronicznego, opublikowano zrzut ekranu, na którym widoczne są podstawowe dane dotyczące smartfonów Sony Xperia Z6, Z6 Mini, Z6 Compact, Z6 Plus oraz Z6 Ultra. Co można z niego wyczytać?Sony Xperia Z6Przede wszystkim poznaliśmy rozmiary ekranów poszczególnych telefonów – Sony Xperia Z6 pochwali się ekranem 5,2-calowym, Z6 Mini posiadać będzie wyświetlacz 4-calowy, Z6 Compact 4,6-calowy, 5,8-calowy wyświetlacz cechował będzie model Xperia Z6 Plus, a gigantyczny, 6,4-calowy stanie się wizytówką Z6 Ultra. Dla każdego coś miłego! Jak widać 4-cale w przyszłym sezonie będą w modzie. W internecie pojawiły się plotki o kolejnym iPhonie od Apple, który wykorzystywać ma właśnie tej wielkości ekran.
Przedstawiciele AnTuTu zdradzili za pośrednictwem Weibo, że 4 z 5 modeli wykorzystywały będą najnowszy procesor Snapdragon 820 i GPU Adreno 510. Najmniejsza Z6 Mini wyposażona zostanie w 4-rdzeniowego Snapdragona 620 SoC z układem graficznym Adreno 530.
Co powiecie na taki line-up serii Z6 ox Xperii?

Źródło: AnTuTu