ASUS ZenWatch w nowej cenie 699 złotych – już od jutra

ASUS ZenWatch to stylowy smartwach, który zintegrujemy ze smartfonami z systemem Android 4.3 lub nowszym. Na jego ekranie zostaną wyświetlone wszystkie najważniejsze powiadomienia z telefonu. Dodatkowo skorzystać można na nim z ciekawych aplikacji, jak na przykład ASUS ZenUI Wellness – osobistego asystenta pomagającego prowadzić zdrowy tryb życia.
Do zegarka dołączono pasek z miękkiej, szytej skóry zaopatrzony w łatwy w użyciu zacisk. Zakrzywiona osłona tarczy z hartowanego szkła 2.5D wygląda naprawdę nieźle. ZenWatch jest dostępny wraz z szeroką gamą grafik cyferblatu, które dopasujecie do swoich upodobań.Asus Zenwatch 2ASUS ZenWatch to znacznie więcej niż tylko zegarek. Szereg praktycznych i inteligentnych funkcji, takich jak m.in. Watch Unlock, Tap Tap, Remote Camera, Cover to Mute, Find My Phone i Presentation Control sprawia, że ZenWatch jest ciekawym gadżetem. Płynna integracja z interfejsem ASUS ZenUI oferuje jeszcze więcej dodatkowych funkcji użytkownikom smartfonów ASUS, pozwalając na korzystanie z rozbudowanych wersji aplikacji ASUS ZenUI, m.in. What’s Next i Do It Later.
Dzięki zestawowi dziewięciu zintegrowanych czujników, ZenWatch jest również w pełni funkcjonalnym menadżerem, pomagającym prowadzić zdrowy tryb życia. Dołączona do interfejsu ASUS ZenUI aplikacja Wellness monitoruje aktywność użytkownika, rejestrując szereg parametrów, takich jak liczba kroków, spalone kalorie, czas trwania aktywności, puls, intensywność ćwiczeń fizycznych i poziom stresu. Użytkownicy mogą łatwo definiować i śledzić własne cele dotyczące aktywności fizycznej, kontrolując swoje postępy dzięki informacjom, które są zawsze pod ręką.
Inteligentny zegarek ASUS ZenWatch będzie dostępny w sprzedaży w nowej cenie 699 złotych (poprzednio 899 złotych) począwszy od piątku, 27 listopada.

Źródło: inf. prasowa